Складиране, обработка и шофьори

.. са незаменими за основната ни дейност. Присъединете се към нашия екип сега и променете нещата!

Задачи, които изпълняваме

  • Товарене и разтоварване на камиони
  • Входящи и изходящи стоки
  • Входящи и изходящи
  • Събиране на поръчки
  • Управление на маршрути на трансбордиране
  • Проследяване на поръчките на клиентите
  • Местни и междуградски доставки на предварително насрочени пратки (шофьори на камиони)

Търсим служители със следните квалификации

  • Вие вече имате първоначален опит в складирането и обработката и можете да спазвате график като шофьор на камион
  • Вие сте мобилни и графикът Ви е гъвкав, така че можете да реагирате своевременно на изискванията за бързина в транспортния бизнес
  • Обичате да работите с техническо оборудване (напр. ръчни скенери, машини)
  • За да работите като шофьор, ще Ви е необходима и шофьорска книжка с подходящата категория

Предимства, които предлагаме

  • Сигурна работа във финансово стабилна семейна фирма
  • Принадлежност към екип, в който цари висок дух и лоялност
  • Висококачествено работно облекло
  • Модерна технология
  • Здравни услуги и пенсия от компанията

За повече информация разгледайте нашите предимства

Ние никога не стоим на едно място – и търсим служители, които искат да се движат с нас

Актуални предложения за работа