Magazynowanie, przeładunek i kierowcy

... to niezastąpione elementy w naszej podstawowej działalności. Dołącz do naszego zespołu już teraz i wprawiaj rzeczy w ruch!

Wykonywane przez nas zadania

  • Załadunek i rozładunek samochodów
  • Towary przychodzące i wychodzące
  • Wwóz i wywóz
  • Kompletacja zamówień
  • Zarządzanie trasami przeładunkowymi
  • Monitorowanie zamówień klientów
  • Dostawy planowych przesyłek lokalnych i na duże odległości (kierowcy samochodów dostawczych/ciężarowych)

Kwalifikacje, jakich poszukujemy

  • Masz już pierwsze doświadczenia w dziedzinie magazynowania i przeładunku i potrafisz dopilnować punktualności naszych samochodów.
  • Cechuje Cię mobilność i elastycznie dysponujesz czasem, więc dotrzymasz kroku naszej działalności transportowej.
  • Lubisz obsługiwać urządzenia techniczne (np. skanery ręczne, maszyny).
  • Do pracy kierowcy potrzebne będzie również odpowiednie prawo jazdy.

Korzyści, jakie oferujemy

  • Pewna praca w finansowo stabilnej firmie rodzinnej
  • Przynależność do zespołu cechującego się zapałem i lojalnością
  • Wysokiej jakości odzież robocza
  • Nowoczesna technologia
  • Usługi opieki zdrowotnej i emerytura pracownicza

Aby uzyskać więcej informacji, przejrzyj nasze korzyści

My nie stoimy w miejscu – i szukamy takich pracowników, którzy będą za nami nadążali.

Aktualne oferty pracy