#Überblicker

Logisztikai szakértő

Logisztikai szakértőink a helyzet magaslatán vannak földön, vízen, levegőben. Szem előtt tartják a szerződések lebonyolítását és az árumozgást, és mindig megtalálják ügyfeleink számára az ideális szállítmányozási és logisztikai megoldást.

Olyan #Überblicker keresünk, aki munkájuk során összehangolják a folyamatokat.

Az #Überblicker többféle szerepet töltenek be a Gebrüder Weiss vállalatnál...

  • Logisztikai / légi / tengeri / nemzetközi közúti / gyűjtőáru szállítmányozási ügyintéző
  • Ellátási lánc koordinátor
  • Tengeri / légi szállítmányozási szakértő
  • Nemzetközi / belföldi fuvarszervező
  • Vámügyintéző
  • és sok más

#Überblicker az alábbi profillal rendelkezik...

✔ Elkötelezettség, rugalmasság és ügyfélorientáltság jellemzi

✔ Szívesen tesz meg „extra mérföldeket”, és energiát merít a sikerekből

✔ Örömmel tartja napi szinten a kapcsolatot ügyfeleinkkel

✔ Van bátorsága elhagyni a megszokott utat jobb megoldások elérése érdekében

✔ Készséggel tanul új dolgokat

✔ Szívesen dolgozik modern IT-eszközökkel, és kivételes digitális kompetenciával rendelkezik

✔ Rendelkezik hasonló pozícióban ill. szállítmányozás terén szerzett tapasztalattal, és folyékonyan beszél angolul

Az #Überblicker az alábbiakat kínáljuk...

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • Felelősségteljes és szakértői munkakört kellő mozgástérrel
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Közreműködést innovatív jövőnk kialakításában (pl. nemzetközi projektekben) kreatív ötletekkel
  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat
  • Modern munkakörülményeket
  • Fiatalos munkahelyi légkört
  • Bejárást vállalati busszal (Menetidő: Népligeti metróállomástól 30 perc)
  • Munkaidő: heti 40 óra (H-P)

Fedezze fel itt a #Überblicker számára kínált aktuális kihívásokat.

Aktuális állásajánlatok