#Beweger

Raktáros

Raktárosaink nap mint nap ügyfeleink áruit mozgatják. Fel- és lerakodják szállítóeszközeinket, továbbá gondoskodnak a küldemények szakszerű be- és kitárolásáról.

Nálunk nincs megállás – olyan #Beweger keresünk, akik velünk együtt mozgatják meg a világot.

#Beweger olyan feladatokat végez, mint például...

  • Kamion be- és kirakodása
  • Áruátvétel és -kiadás
  • Be- és kitárolás
  • Komissiózás
  • Raktári folyamatok biztosítása
  • Készletellenőrzés, leltározás

#Beweger az alábbi profillal rendelkezik...

✔ Munkatapasztalat raktáros munkakörben és/vagy hasonló területen

✔ Nagyfokú precizitás, rugalmasság, önálló munkavégzés

✔ Targoncavezetői jogosítvány és/vagy egyéb raktári eszközök, gépek kezelésében való jártasság (pl. kézi szkenner)

Az #Beweger az alábbiakat kínáljuk …

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • Minőségi munkaruházatot
  • Modern munkakörülményeket
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat

Jelentkezzen hozzánk raktárosnak egyszerűen az ‚azonnali jelentkezés‘ segítségével!

Aktuális állásajánlatok