Reprezentant de Vanzari

back to search

Responsabilitati

  • Dezvoltarea si implementarea strategiei de vanzari in conformitate cu politicile companiei.
  • Prospectarea activa a pietei, identificarea de noi oportunitati de vanzare pentru serviciile de logistica, depozitare si transport rutier.
  • Identificarea nevoilor clientilor, acordandu-le suport in alegerea celei mai potrivite solutii de transport

Cerintele postului

  • Experienta de minim 2 ani in domeniul vanzarilor serviciilor de logistica, transport si depozitare
  • Abilitati de comunicare, prezentare si negociere
  • Limba engleza – nivel fluent
  • Permis conducere categoria B

Ce oferim

  • Oportunitati de dezvoltare
  • Mediu de lucru placut

Looking forward to your online application!

The first step in our direction:

Erika Miroieanu
T +40733509031
077040 Ilfov

Job Profiles – me@GW

Working at Gebrüder Weiss

Are you ready for a unique job in one of the most successful logistics companies? More than 6,500 people at 150 locations in 27 countries are awaiting you.