IT HelpDesk

back to search

Responsabilitati

  • Participa la implementarea tuturor proiectelor legate de IT (ex: implementare CIEL, scanarea cu coduri de bare, retelele wireless din depozitele din Bucuresti si din tara etc). Asigura suportul tehnic prin intermediul sistemului de tichete, cat si personal, pentru toti utilizatorii din sistemul informatic GWRO. Asigura suport tehnic pentru programele din reteaua Gebruder Weiss (SAP, Ciel, Applix, ELK, Iorder, etc).

Cerintele postului

  • Studii superioare finalizate
  • Limba engleza – nivel fluent
  • Cunostinte Microsoft Office, XP, Windows 7
  • Cunostinte Linux, Unix
  • Cunostinte configurare programe si tool-uri specifice industriei
  • Abilitati de planificare si organizare

Ce oferim

  • Echipa tanara si deschisa
  • Oportunitati de dezvoltare, atat prin programe de training, cat si prin implicare in proiecte la nivel national/global
  • Mediu de lucru placut si dinamic
  • Pachet atractiv de compensatii si beneficii

Looking forward to your online application!

The first step in our direction:

Alexandra Culicovschi
T +40372678409
087015 Comuna Bolintin Deal, judet Giurgiu

Job Profiles – me@GW

Working at Gebrüder Weiss

Are you ready for a unique job in one of the most successful logistics companies? More than 6,500 people at 150 locations in 27 countries are awaiting you.